am

PROGRAM LETOŠNÍHO FESTIVALU V ULICÍCH SE BUDE ODEHRÁVAT OPĚT NA MASARYKOVĚ NÁMĚSTÍ, ČERNÉ LOUCE A V PŘILEHLÝCH ULICÍCH, KDE NAJDETE HLAVNÍ HUDEBNÍ SCÉNY, STAN TANEC PRO ŽIVOT ARCELORMITTAL OSTRAVA NEBO PALEČKOVU KAVÁRNU. ČÁST DOPROVODNÉHO PROGRAMU SE POPRVÉ ODEHRAJE TAKÉ NA BŘEHU ŘEKY OSTRAVICE U ČERNÉ LOUKY.

PÁTEK 8. ČERVENCE
15.00–16.00 Stanley´s Dixie Street Band

17.00–18.00 Michal Šeps

19.00–20.00 The Freeborn Brothers [PL]

21.00–22.00 Voxel

23.00–00.00 Jumping Drums

12.30–13.30 Pokustone

13.30–14.15 Luděk Lešnovský & BEBECHY

14.15–15.00 TANEC – břišní tanečnice Sylva Šimčíková

15.00–16.00 Libor Žíla – Tulák

16.00–17.00 TANEC – Beat Up Ostrava

18.00–19.00 Ptakustik

19.15–20.00 TANEC – Dancepoint

20.00–21.00 AB & Majkl

21.00–22.00 Deeptronics

16.00–17.00 Manon meurt

18.00–19.00 Kalle

20.00–21.00 dalekko

16.00–17.00 Moravia Talent

18.00–19.00 Retro Blues

20.00–21.00 Divine Attraction [USA]

16.00–17.00 Mamalör
19.00–20.00 Martin Hrbáč & Pavel Petr
Otevřený prostor pro muzikanty. Vystoupí Matthew Lennox (CAN),
Terez Wrau, Štěpán Gruchala, Anička Lukášová, Džetro,
Veronika Vrublová a řada dalších.
Efimer – Traps
16.00 (Masarykovo náměstí)
19.00 (Masarykovo náměstí)

Demain on change tout – L’Homme Oiseau and son Chimères Orchestra
18.00 (Černá louka)
20.00 (Černá louka)
22.00 (Masarykovo náměstí)

 
SOBOTA 9. ČERVENCE
13.00–14.00 Festivalový průvod

14.00–15.00 Pavel Callta

16.30–17.30 U-Hee Company [Jižní Korea]

19.00–20.00 Jaroslav Uhlíř  

21.30–22.30 Astronautalis [USA]

23.00–00.00 Djmawi Africa [Alžírsko]

12.00–13.00 Kouzelnická show – Mág Radekr

14.00–15.00 TANEC – Dancepoint

15.00–16.00 Band-A

18.00–19.00 Slza

20.00–21.00 Petr Lüftner

21.00–22.00 Kristýna Lištiaková & Band

Jump into Colours

15.00–16.30 Projekt
D.O.R.A
(BoomCup)

February (Break it)

17.30–19.00 Francesco the Beaver (University Band Contest)

NEEASI (Radegast Líheň)

20.00–21.30 Martin Jáchym & The Common Sense (Skutečná liga)

The Backroad Deals (Rock Café Contest)

22.30–23.00 vyhlášení výsledků

15.00–16.00 Bára Zmeková

17.30–18.30 Mike Fojtík & Joe After Pak

20.00–21.00 Acoustic Irish

Otevřený prostor pro muzikanty. Vystoupí Matthew Lennox (CAN),
Terez Wrau, Štěpán Gruchala, Anička Lukášová, Džetro,
Veronika Vrublová a řada dalších.
Efimer – Traps
13.00 (Masarykovo náměstí)
16.00 (Černá louka)
17.30 (Masarykovo náměstí)

Demain on change tout – L’Homme Oiseau and son Chimères Orchestra
13.00 (Masarykovo náměstí)
17.30 (Černá louka)
22.30 (Černá louka)

Impéčko
15.00 (Pláž u řeky)