am

PROGRAM LETOŠNÍHO FESTIVALU V ULICÍCH SE BUDE ODEHRÁVAT NEJEN NA MASARYKOVĚ NÁMĚSTÍ, ČERNÉ LOUCE A V PŘILEHLÝCH ULICÍCH ČI NA BŘEHU ŘEKY OSTRAVICE, ALE POPRVÉ TAKÉ NA SLEZSKOOSTRAVSKÉM HRADĚ.

CELÝ PROGRAM MŮŽETE STÁHNOUT ZDE >>>

ČTVRTEK 29. ČERVNA
17.00–19.00
Evropská historie v ostravských ulicích – ve znamení
Barcelony (Přednáška a beseda se zástupci Katalánska)
 
 
 
PÁTEK 30. ČERVNA
15.00–16.00
Výstava katalánské kultury a obřích loutek

16.00 Katalánská lidská věž

16.00–17.00
Festivalový průvod (směr Masarykovo náměstí)

15.00–16.00 
Family Gospel Ostrava

17.00–18.00
Thom Artway

18.45
Oficiální zahájení

19.00–20.00
Lenny

21.15–22.15
Kel Assouf (BE)

23.15–00.15
Prago Union

9.30–11.00
Adán Sánchez y su banda (program gymnázia Hladnov)

16.30–17.00
Žamboši

18.00–19.30
Ochutnávky katalánské kultury & lidské věže

19.30 Sperfinále hry VIAOVA 750 a vyhlášení výsledků

20.15–21.15
Xavier Baumaxa

22.15–23.15
Tradiční tance Katalánska

18.00–19.00
Karl & John (DJs)

20.00–21.00
MaNNazz (LT, kapela)

22.15–23.15
Fake Bear (DJs)

14.30–18.30
Pouliční zpěváci

15.00–19.00
Audiotéka

15.00–18.00
výroba knižní vazby pro dospělé

18.00
Taneční vystoupení Roots Company Ostrava

14.00
GRAFFITI JAM – ZAČÁTEK

14.00–15.00
Fliptyck (DJ)

17.00–18.00
Kika (DJ)

18.00–20.00
Necroz (Helax DJ)

20.00–22.00
FEEL-X (DJs MAD CREW, SZPVRec, KALIBER 44)

22.00
After Party Realita Bar

16.00 a 20.00
Ghana zrána (tanec)
11.30–12.30
Tance Sardana
20.00
Chorodia Agiu Georgiu (koncert)
15.00–18.00
Otevřená výtvarná dílna s lektory GVUO v ulicích

19.00–20.00
Koncert Mamalör

15.00–16.00
Head Down

17.00–18.00
Landfil

19.30–20.15
Bastard

21.15–22.15
By The Way

15.00, 16.00, 17.00, 18.00
Cvičení taoistického tai chi
14.00–15.00
Strašfuňákovy pohádky (loutkové divadlo)
12.00
Mat, Vaclav Fajfr

13.00
Džetro, Štěpán Gruchala

14.00
Dr. Schneberger

15.00
Funkyes

16.00
Anička Lukášová & Band

 
 
SOBOTA 1. ČERVENCE
13.00–14.00
Okolí Slezskoostravského hradu
14.00–15.00 
Emma Smetana

16.00–17.00 
Flo (IT)

18.30–19.30 
Ondřej Havelka & His Melody Makers

21.00–22.00
The Weight (AT)

23.30–01.00
MALALATA (SK)

12.00–13.00
Hladnov Rock Choir

15.00–16.00
Michal Horák

17.15–18.15
EMA

19.45–20.45
Katalánská cobla
& Camerata Janáček & NOTABENE+ aneb společná řeč komorních orchestrů

22.15–23.45
Ohňostroj katalánské kultury (závěrečná show s draky, ďábly a hořícím rumem)

Jump into Colours

13.15–14.00
Idio & Idio

15.00–15.45
Two Finger Slide

17.15–18.00
Šoulet

19.30–20.15
Dirty Old Dogs

22.00
Vyhlášení vítěze

13.00–17.00
Workshopový ostrůvek pro děti

13.00–19.00
Pouliční zpěváci

13.00–19.00
Audiotéka

18.30 O životě buskera: debata s Daliborem Zítou

14.00
GRAFFITI JAM – ZAČÁTEK

14.00–15.30
Pepe Cyberfire

15.30–17.00
Inliner

17.00–18.30
Uxen Cyberfire

18.30–20.00
John Curd Confidential Sound

20.00–22.00
Drako Cyberfire

22.00
After Party Realita Bar

15.00 a 17.00
Ghana zrána (tanec)
11.00–12.00
Tance Sardana

15.00–16.00
Taneční vystoupení Beat Up

17.30–18.00
Katalánská lidská věž

18.00
Chaplinovy děti (divadlo)
15.00–18.00
Slezskoostravský hrad
14.00–15.00
Rambling Wolves

16.00–17.15
Vítěz Eliminace

18.15–18.50
Justin Case Crew

19.10–19.45
Martin Jáchym and The Common Sense

20.45–21.20
The Snuff

21.40–22.15
Abyss, Watching me

12.00
Libor Žíla, Matěj Kaberle

13.00
Na značky

14.00
February

15.00
Colin Rymer

16.00
Alec Munro & Woe Betide The Boy

 
 
NEDĚLE 2. ČERVENCE
10.00–12.00
Tance Sardana – společné zakončení dnů katalánské kultury v Ostravě