am

PROGRAM LETOŠNÍHO FESTIVALU V ULICÍCH SE BUDE ODEHRÁVAT NEJEN NA MASARYKOVĚ NÁMĚSTÍ, ČERNÉ LOUCE A V PŘILEHLÝCH ULICÍCH ČI NA BŘEHU ŘEKY OSTRAVICE, ALE POPRVÉ TAKÉ NA SLEZSKOOSTRAVSKÉM HRADĚ.

PÁTEK 30. ČERVNA
16.00–17.00
Prokešovo náměstí – Masarykovo náměstí
15.00–16.00 
Family Gospel Ostrava

17.00–18.00
Thom Artway

18.45
Oficiální zahájení

19.00–20.00
Lenny

21.15–22.15
Kel Assouf (BE)

23.15–00.15
Prago Union

16.30–17.30
Žamboši

18.00–19.30
Ochutnávky katalánské kultury & lidské věže

20.15–21.15
Xavier Baumaxa

22.15–23.15
Tradiční tance Katalánska

18.00–19.00
Fake Bear (DJs)

20.00–21.00
MaNNaz (LT, kapela)

22.15–23.15
Karl & John (DJs)

15.00–19.00
Pouliční zpěváci

15.00–19.00
Audiotéka

18.00
Taneční vystoupení

15.00–18.00
Workshopový ostrůvek

14.00
GRAFFITI JAM – ZAČÁTEK

14.00–15.00
Fliptyck

17.00–18.00
Kika

18.00–20.00
Necroz Helax

20.00–22.00
FEEL-X (MAD CREW, SZPVRec, KALIBER 44)

22.00
After Party Realita Bar

16.00–17.00
Ghana zrána (tanec, workshop)

20.00–21.00
Ghana zrána (tanec, workshop)

11.30–12.30
Tance Sardana
15.00–18.00
Otevřená výtvarná dílna s lektory GVUO v ulicích

19.00–20.00
Koncert Mamalör

 
 
SOBOTA 1. ČERVENCE
13.00–14.00
Okolí Slezskoostravského hradu
14.00–15.00 
Emma Smetana

16.00–17.00 
Flo (IT)

18.30–19.30 
Ondřej Havelka & His Melody Makers

21.00–22.00
The Weight (AT)

23.30–01.00
MALALATA (SK)

12.00–13.00
Rock Choir Hladnov

15.00–16.00
Michal Horák

17.15–18.15
EMA

19.45–20.45
Katalánská cobla
& Camerata Janáček aneb společná řeč komorních orchestrů

22.15–23.45
Ohňostroj katalánské kultury (velká finální show)

Jump into Colours

13.15–14.00
Idio & Idio

15.00–16.00
Two Finger Slide

17.15–18.15
Šoulet

19.45–20.45
Dirty Old Dogs

22.00–23.00
Vyhlášení vítěze

13.00–17.00
Workshopový ostrůvek

13.00–18.00
Pouliční zpěváci

13.00–20.00
Audiotéka

14.00
GRAFFITI JAM – ZAČÁTEK

14.00–15.30
Pepe Cyberfire

15.30–17.00
Inliner

17.00–18.30
Uxen Cyberfire

18.30–20.00
John Curd Confidential Sound

20.00–22.00
Drako Cyberfire

22.00
After Party Realita Bar

15.00–16.00
Ghana zrána (tanec, workshop)

17.00–18.00
Ghana zrána (tanec, workshop)

11.00–12.30
Tance Sardana
15.00–18.00
Slezskoostravský hrad