am

PÁTEK 29. ČERVNA

14.30–15.30 Pokáč

16.30–17.30 Virelai (DK)

18.30–19.30 Aneta Langerová

20.30–21.30 The Carny Villains (UK)

23.00–00.30 Zrní & Camerata Janáček

15.30–16.30 Swing Ostrava (workshop)

17.30–18.30 Hladnov Rock Choir & Sborové studio Ostrava-jih

19.30–20.30 Virelai (workshop)

JUMP INTO COLOURS
22.45–23.30 February

00.15–01.00 Hurrockaine (PL)

16.30–17.30 Ladji Kone: workshop afrických tanců a hip hop vibes

18.30–19.30 432 Hz

20.30–21.30 Pepa Pak & Sylvie Bee

22.30–23.30 Self Made

13.45–14.30 Partyzáni (SK)

15.30–16.15 Whatrock

17.30–18.15 Public Relations

19.30–20.15 Světlo

Časy prohlídek
16.00
19.00
– délka prohlídky 100–150 minut
13.00–13.45 Jakub „Kubánec“ Bílý

14.30–15.30 Porubští trubači

16.15–17.30 Sasaband

18.15–18.45 Tereza Slončíková

19.00–19.30 A. Lukášová a Litera

SOBOTA 30. ČERVNA

13.30–14.30 David Stypka & Bandjeez

15.30–16.30 Tuuletar (FIN)

17.30–18.10 Dara Rolins

19.30–20.30 The Great Malarkey (UK)

21.30–23.00 Jitka Zelenková, Peter Lipa & Petr Sovič Golden Big Band Prague

12.30–13.30 BeatUp (workshop)

14.30–15.30 Kalàscima (workshop)

16.30–17.30 BeatUp (performance)

18.30–19.30 Tuuletar (workshop)

20.30–21.30 Vadim & Co.

23.00–00.00 Kalàscima (IT)

00.00–01.00 Retro party s Dr. Zeppelinem

14.00–14.45 Workshop Flamenca

15.30–16.30 AiKeN

17.30–18.10 Jaro

19.30–20.30 Purplefox Town

21.30–00.00 Karl & John

12.30–13.15 Easy Steps

14.30–15.15 Pohledy

16.30–17.15 Slepí křováci

18.15– 19.30 Hard Rain

20.30–21.15 Iggy Mayerov

23.00–23.45 Seventh Passion

00.00 Maija Kauhanen (FIN)
Časy prohlídek
10.00
14.00
– délka prohlídky 100–150 minut
13.30–14.30 Tři vykřičníky

14.45–15.30 Busking

15.45–16.30 Rusty woods

17.15–18.15 Retro blues

19.30–20.00 Busking

3. UKRAJINSKÝ FESTIVAL
17.00–17.10 Zahájení festivalu

17.15–18.15 Ukrajinský vokální soubor Korále

18.30–19.00 Povídání o Ukrajině (o. Ivan Zubalski)

19.10–19.45 Kněžský chór (Zakarpatská Ukrajina)

20.00–22.00 Soubor lidové hudby Tjačivská muzika (Zakarpatská Ukrajina)