festival v ulicích 2019



Díky Events Live můžete mít kompletní program i mapu festivalu ve svém mobilu (pro Android).



PÁTEK 28. ČERVNA

13.30–14.30 Voxel

14.45–16.00 Kathakali Dance /IND/

17.00–18.00 Oreada /PL/

19.00–20.00 Ta Dhom Project feat. Shri /IND/

21.00–22.00 Michal Hrůza

23.00–00.00 Nedivoč

15.00–15.30 MG Dance: Black or white (workshop)

17.00–17.30 Raibenshe Dance /IND/

17.30–18.00 Kathak Dance /IND/

19.00–20.00 Beat Up (workshop)

21.15–21.45 Kathak Dance /IND/

23.15–0.15 Karibská tančírna

12.30–13.30 Self Made

16.00–17.00 Hard Rain

18.00–19.00 Vosí Hnízdo

20.00–21.00 Seventh Passion

22.00–23.00 Iggy Mayerrov

14.00–15.00 Tai-chi

15.00–18.30 Animované filmy z celého světa

18.45–19.45 Tělo plné štěstí (dokument)

20.00–20.30 Raibenshe Dance /IND/

20.45–21.00 Když přijde Kryštof (filmová groteska)

21.45–22.00 Bubenická performance

22.00–24.00 Hudební a poetické videoklipy

SOBOTA 29. ČERVNA

13.30–14.00 Taneční performance

14.00–15.00 Hladnov Rock Choir

16.30–18.00 Gangsters Of The Swing Orchestra

19.00–20.00 Prague Cello Quartet

21.00–22.00 San Salvador /FR/

23.00–23.30 Raibenshe Dance /IND/

23.30–00.30 Balkansambel /SK/

14.00–15.00 Bollywood (workshop a performance – OM Academy)

16.00–16.30 Flamenco (workshop)

16.45–18.00 Kathakali Dance /IND/

19.00–20.00 Beat Up show

21.00–22.00 Swingový workshop (Swingville Ostrava)

23.30–00.00 Latino street dance (workshop)

12.30–13.30 Pohledy

15.00–16.00 Crispy Cheeks

18.00–19.00 Mad Days

20.00–21.00 Madam Royal

22.00–23.00 Toxic People

00.30–01.30 The Backroad Deals

12.00–13.00 Tai-chi

13.00–15.00 Animované filmy z celého světa

15.15–15.45 Raibenshe Dance /IND/

16.00–18.00 Animované filmy z celého světa

18.00–19.00 New game (dokument)

19.00–19.30 Amber (film)

19.30–24.00 Hudební a poetické videoklipy

17.00–17.10 Zahájení festivalu

17.15–18.15 Ukrajinský vokální soubor Korále (Olomouc)

18.30–19.30 Soubor lidové hudby Tjačivská muzika (Zakarpatí)

19.45–21.15 Dětský soubor národního tance Samocvity (Lvov)

21.20–22.00 Soubor lidové hudby Tjačivská muzika (Zakarpatí)

22.00–23.30 Vzdálený štěkot psů (promítání filmu v původním znění
s anglickými titulky)