stánek čechymen

JUDO
Judo TJ Ostrava

Přijďte si zacvičit s našimi zkušenými judisty! Budeme se na Vás těšit v pátek od 14.00 do 18.00 a v sobotu od 14.00 do 19.00!

Judisté našeho klubu rozvíjejí svou činnost již od roku 1953. Systematická práce s mládeží brzy přinesla první úspěchy. Měly podobu titulů dorosteneckých přeborníků republiky a postupu mužstva do II. ligy v roce 1983. Zpočátku výcviku klademe nejvyšší důraz a pozornost na výchovu dětí, jejich přístup k pravidelné činnosti, zlepšení motoriky, koncentrace, respektu vůči sobě navzájem a trenérům. Výsledky této práce jsou viditelné nejen na tréninku, ale také v jejich rozvoji v osobním životě, v kolektivu a ve škole. Judo rozvíjí sebedisciplínu a respekt nejen k sobě samotnému, ale také k ostatním.

Americký fotbal
Ostrava Diamonds

Ženský americký fotbal v Ostravě? Léta diskutovaná otázka. První reálné návrhy přišly v lednu 2016 a již 16. 6. 2016 se nám narodil nový tým „OSTRAVA DIAMONDS“. První nábory překvapily hojnou účastí holek. Většina z nich přišla fotbal jen vyzkoušet, ale našly se i takové, které už nějakou doby na tuto výzvu čekaly. Americký fotbal nabízí uplatnění každému. Avšak ne každý je připraven na pravidelnou dřinu, stoprocentní odhodlání a sportovní disciplinovanost. Během roku pravidelných tréninků a příprav se v týmu ukázalo přibližně 50 odvážných žen.
Rádi Vám předvedeme ukázku ženského amerického fotbalu v praxi. Přijďte nás navštívit v pátek nebo v sobotu!

HEDURIO
Mějte vše důležité stále u sebe!
Stáhněte si aplikaci EVENTS LIVE, která má programy všech důležitých festivalů tohoto léta!

Hledáte brigádu na léto nebo stálou práci? Není jednodušší způsob, než si stáhnout naši aplikaci HEDURIO a vybrat si práci, která odpovídá Vašim představám!