hledáme rodiče

Už posedmé budeme hledat mezi návštěvníky festivalu náhradní rodiče pro ohrožené děti.

Máme velkou radost, že po roční přestávce způsobené pandemickou situací, se opět do Ostravy vrací Festival v ulicích a náš stánek HLEDÁME RODIČE spolu s ním. Chceme opět oslovit případné zájemce o pěstounskou péči a hledat náhradní rodiče pro ohrožené děti. Přijďte za námi, máme připravený program pro celou rodinu. Zatímco se děti zabaví na skákacím hradě, malováním na obličej nebo v kreativních dílničkách, dospělým se budou věnovat sociální pracovníci nebo přímo zkušení pěstouni a odpoví jim na vše, co je ohledně pěstounské nebo hostitelské péče zajímá.

Na setkání s vámi se těší obecně prospěšná společnost Hledáme rodiče, o.p.s., s ostravskou neziskovou organizací Spolu pro rodinu, z.s.

O Hledáme rodiče, o.p.s.
Věříme, že všem dětem je nejlépe v rodině, a proto pomáháme hledat náhradní rodiče – pěstouny, kteří darují svou péči, domov a lásku dětem, jež ze závažných důvodů nemohou vyrůstat ve své původní rodině. Šíříme povědomí o pěstounství a usilujeme o zvýšení prestiže náhradních rodičů, kteří si zaslouží obdiv a úctu veřejnosti. Další informace najdete na www.hledamerodice.cz nebo na bezplatné telefonické lince Hledáme rodiče 800 888 245.

V Moravskoslezském kraji jsme spojili síly s krajskou kampaní na podporu náhradní rodinné péče DEJME DĚTEM RODINU, která podporuje pěstounskou péči přímo v regionu. Bližší informace naleznete na www.dejmedetemrodinu.msk.cz