lovesong orchestra

Písně o lásce v mnoha podobách, s nevídanou radostí a nakažlivou energií, která dostane všechny generace.

Tahle kapela se umí pohybovat volně mezi lidmi jakýmkoli prostorem, hraje na ulicích i v zahradách, v hospodských sálech i svatebních síních, na festivalech i pod okny v době pandemie. Nepotřebuje aparaturu ani zvukaře a na neopakovatelné vizuální efekty jí stačí odlesky slunce nebo nočního ohně v naleštěné mosazi nástrojů. Lovesong Orchestra se vrací k tradici kapel, které bavily generace našich předků, aniž by popírala pestrou muzikantskou zkušenost současnosti. Jiskrným tónům žesťů udává rytmus unikátní kalhotkový buben, který jako hold všem svým múzám postavili společně zástupci tří muzikantských generací Průšů.

Logo kapely v sobě obsahuje srdce, trumpetu, kalhotky, velká prsa, vyšpulené pozadí, obličej s červeným nosem a doširoka otevřenou pusou nebo cokoli dalšího. „Význam našeho loga, kalhotkového bubnu i všech písní si každý musí najít sám a jakákoli verze je a priori správná. Někomu to může přijít příjemně erotické, jinému trochu přes čáru – každému jeho vlastní zrcadlo odhalí, na jakou vlnu je sám naladěn a jakou optikou vidí okolní svět,” dodává Tomáš Průša.

Lovesong Orchestra můžete vidět na nespočtu míst, v očekávatelných i nečekaných souvislostech, mezi festivalovým publikem i při všech někdy až třech klíčových momentech, provázejících běh lidského života: Na svatbách, při rozvodech i pohřbech.