rs

Anna Mašátová

Hudební publicistka, manažerka a historička umění. Pravidelně přispívá do časopisů Full Moon, Harmonie, kulturního magazínu UNI a hudebních portálů FullMoonZine.cz, Frontman.czAfro.cz. V minulosti vedla hudební sekci Radia Dixie, roku 2016 byla porotcem hudební konference & showcase festivalu Czech Music Crossroads. Je součástí dramaturgické rady Czech Music Office.

Adam Káňa

Začínal pořádáním malých klubových koncertů v Praze, byl členem zakladatelského týmu festivalu Elekce, prezentujícího současnou českou elektronickou scénu. Kromě někdejšího působení ve Fource Entertainment, United Islands of Prague a výkonné produkci na Metronome festivalu a Žižkovské noci se podílí na dramaturgii, bookingu umělců a produkci Colours of Ostrava. Zaměřuje se zde zejména na elektronickou hudbu a její fúze (Electronic stage aj.), žánrový záběr však stále rozšiřuje.

Kristýna Trochtová

Redaktorka kulturního deníku Ostravan.cz, přispěvatelka hudebního magazínu Full Moon a serveru The Aardvark. Na hudební scéně působí také jako baskytaristka několika ostravských kapel a pořadatelka klubových akcí. Ve všech svých aktivitách se orientuje převážně na nezávislý rock a příbuzné žánry.

Marcel Palovčík

Provozovatel a dramaturg jednoho z nejpopulárnějších ostravských hudebních klubů – klubu Barrák, který v Ostravě působí již pátým rokem. Koncerty však pořádá již od roku 2006 a na svém kontě má stovky úspěšně proběhlých koncertů kapel všech možných žánrů, od hip hopu přes country a punk po death metal a grindcore. Spolupracuje na několika velkých festivalech a v současnosti je také spolupořadatelem Ostravské klubové noci – PENDL.

Michael Šimon

Michael Šimon, který je poměrně čerstvou posilou týmu Colours of Ostrava, vystudoval po dlouhém úsilí Arts Management na VŠE v Praze. Pracovně má za sebou booking a produkci umělců na festivalu United Islands v letech 2011–2014, dále práci pro Charm Music, tedy booking a produkci koncertů v Praze (např. Simple Plan – Malá sportovní hala Praha, Die Antwoord – Žluté lázně Praha). Od května 2016 je členem týmu Colours of Ostrava a kromě bookingu headlinerů a kapel na hlavní podia má na starosti booking umělců do Prahy v rámci koncertní série CLR Selection.