ty

Máte správnou techniku běhu? Chcete vyzkoušet, jaké to je jet na vodu? Katedra studií lidského pohybu Pedagogické fakulty Ostravské univerzity v rámci doprovodného programu Festivalu v ulicích chystá bohatý sportovní program. Čekají na vás aktivity na vodě (kánoe, kajaky a rafty) či dobročinné běhání. Stanoviště najdete u loděnice na břehu Ostravice, pod lávkou

Program na vodě:

Účastníci festivalu v ulicích budou mít stejně jako minulý rok možnost se projet na Ostravici v nafukovacích kánoích nebo raftech. Lodě si budou moci vypůjčit sami (bez doprovodu) nebo se budou moci projet se zkušeným zadákem.

Dobročinné běhání Děti dětem:
Malé i velké děti si zkusí hravý běh s překážkami, podlézačkami a doplňkovými činnostmi. Dobročinné běhání je připraveno celý sobotní den 30. června a to na podporu dětí v Africe ve spolupráci s organizací Člověk v tísni. Přijďte si s dětmi zaskotačit a podpořte dobrovolným startovným vzdělávání v Africe.

Program bude probíhat v průběhu celého Festivalu v ulicích. Přesnější časový harmonogram soutěží na vodě a další informace o běhání budou upřesněny několik dní před začátkem na oficiálních stránkách Festivalu a na webu živého online magazínu Ostravské univerzity OU@live: www.alive.osu.cz.