ot

Přijď během Festivalu v ulicích do tanečního stanu ArcelorMittal a zopakuj co nejlépe pohyby po předvádějícím tanečníkovi. Tím získáš peníze pro jeden z projektů. Vytančenou částku pak organizacím vyplatí ArcelorMittal Ostrava

ArcelorMittal Tanec pro život je zábavnou hrou, ve které už od roku 2010 každý váš správný pohyb odměňujeme penězi. Takto vytančenou částku pak podle vašeho výběru odešleme jednomu ze tří neziskových projektů na Ostravsku.

Letos tancujeme pro:
Doma až do konce
Bez odborné zdravotnické péče není možné, aby nevyléčitelně nemocní lidé strávili závěr svého života doma mezi nejbližšími. Mobilní hospic Ondrášek, který letos podpoříme, zajišťuje v našem regionu tuto odbornou péči dospělým i dětským pacientům.

Voda pro krajinu
Prostřednictvím tohoto projektu chceme podpořit obnovu a péči o mokřady v povodí řek Ostravice a Morávky. Ty jsou přirozenou a potřebnou zásobárnou vody v krajině, ale také místem pro ohrožené rostliny. O mokřady bude pečovat nezisková organizace ČSOP Salamandr.

Od roku 2010 bylo v rámci ArcelorMittal Tance pro život vytancováno již 2 953 764 korun. Tyto prostředky jsme poslali 31 organizacím v Moravskoslezském region.